• Projektor LG PF50KS

Pierwszy projektor Full HD z wbudowanym akumulatorem z serii LG MiniBeam zapewnia rozdzielczość 1080p oraz dwa razy wyraźniejszy i bardziej naturalny obraz niż zwykłe projektory HD.

2089.00
item
Shipping within
Shipping price Out of Stock
Availability Available
The Weight Of The 1.15 kg
Leave your phone

Projektor LG PF50KS

Tylko teraz z darmową wysyłką 

Ultramobilny obraz Full HD

LG PF50KS to mobilność i jakość w jednym. Lekki, mały, multimedialny. Z możliwością pracy bez dostępu do sieci elektrycznej. To najważniejsze, co możesz znaleźć w tym przedstawicielu serii LG MiniBeam. Obraz w rozdzielczości Full HD z automatyczną pionową korekcją trapezową to zupełnie co innego, niż wcześniej w projektorach tej klasy. Zwłaszcza oglądane w 100 calach! Projektor ten może zastąpić także telewizor! Platforma LG Smart TV, webOS i pilot zdalnego sterowania sprawiają, że PF50KS jest bliżej do funkcjonalności telewizora jak nigdy dotąd.
Całość podłączysz jednym przewodem do wszystkiego, co potrzeba. Dzięki zastosowaniu złącza USB-C możesz przesyłać obraz, dźwięk i jednocześnie zasilać swój projektor poprzez jeden przewód. Klasyczne złącze USB pomoże natomiast w otwieraniu materiałów z dysków przenośnych i pendrive'ów.

 

image


Podstawowe parametry

Jasność: 600 ANSI Lumenów
Kontrast: 16000:1
Rozdzielczość: WXGA 1280 x 800
Żywotność lampy: do 10000 godzin 


Ważne cechy 

  • Wbudowany akumulator zapewnia do 2,5h pracy
  • Bluetooth i bezprzewodowe opcje obrazu
  • Złącze USB-C ogranicza liczbę kabli
  • Smart TV zapewnia funkcjonalność podobną, jak w telewizorze

 

 

There is currently no comments or ratings for this product.