• Projektor Epson EH-TW7000

Symbol: V11H961040
Technologia wyświetlania 3LCD
Proporcje obrazu (natywne) 16:9
Projekcja Długoogniskowa
Zoom 1,0x, 1,6x, Manualny
Audio Nie
Zapytaj o możliwość zamówienia!
4899.00
Czas realizacji zamówienia 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
UPS Bezpłatna dostawa 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm długości za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm długości 170
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Waga 8.7 kg
Zostaw telefon

image

Projektor Epson EH-TW7000

Obraz kompletny

Wyświetlaj obraz z jasnymi i żywymi kolorami, korzystając z tego niedrogiego projektora 4K PRO-UHD¹. Dzięki jednakowo wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego sięgającemu 3000 lumenów możliwe jest uzyskanie wysokiej jasności i intensywnych kolorów. Wysoki współczynnik kontrastu 40 000:1 zapewnia głębokie czernie i wyraźne cienie, a interpolacja klatek gwarantuje ostrzejszy obraz podczas scen akcji.


image
image

Magia dużego ekranu

Zanurz się w domowej rozrywce dzięki wciągającej kinowej atmosferze. Ten projektor może wyświetlać obraz o przekątnej do 500 cali oraz odtwarzać treści 2D i 3D. Został też wyposażony w technologię redukcji szumów. Funkcje przesunięcia obiektywu, zoomu i korekcji geometrii obrazu gwarantują, że obraz będzie wyświetlany dokładnie tam, gdzie chcesz.

Nie tylko rozdzielczość

Z projektorami Epson 4K PRO-UHD¹ jakość obrazu wykracza poza granice wyświetlania, odbierania i przetwarzania treści 4K¹. Doskonały obraz jest wynikiem połączenia kilku cech i technologii, w tym jednakowej jasności kolorów i bieli, technologii 3LCD, kontroli kontrastu, HDR10 i przetwarzania kolorów.

image
image

Jaśniejsze i żywe obrazy

ama jasność bieli nie gwarantuje wiernego odwzorowania kolorów. Ciesz się realistycznym obrazem dzięki zastosowanej w projektorach firmy Epson technologii 3LCD, która pozwala na emitowanie równie silnego strumienia światła białego, jak i barwnego (Colour Light Output, CLO).

Praktyczne innowacje

Dzięki technologii 3LCD projektory Epson cechują się znacząco większą jasnością kolorów niż jednoprocesorowe projektory DLP. Projektory Epson oferują do trzech razy jaśniejsze kolory³, dzięki czemu obrazy są bardziej barwne i żywe.

image
image

Obraz bez migotania

W projektorach jednoprocesorowych oraz LED może występować efekt tęczy podczas scen akcji, który przybiera postać denerwującego migotania. Projektory Epson zapewniają płynny obraz dzięki technologii 3LCD, która jest odporna na tego rodzaju zakłócenia.

Łatwe przesyłanie strumieniowe

Aby odtwarzać treści 4K¹, wystarczy po prostu podłączyć urządzenie do strumieniowania z tyłu projektora – zawartość będzie gotowa do obejrzenia w mgnieniu oka. Można również wyświetlać obraz 4K¹ z konsoli do gier, dekodera, odtwarzacza Blu-ray, tabletu lub innego urządzenia za pośrednictwem dwóch portów HDMI. Połącz się bezprzewodowo z dźwiękiem za pomocą technologii Bluetooth w ramach systemu ochrony zawartości SCMS-T.

image

 

Najważniejsze cechy

  • Rozdzielczość 4K PRO-UHD1 zapewniająca ostry i wyraźny obraz Wyświetlaj materiały w natywnej rozdzielczości 4K oraz optymalizuj treści inne niż 4K.
  • Łatwa konfiguracja i dostęp do treści Przesyłaj strumieniowo materiały, podłączając urządzenia do jednego z dwóch portów HDMI.
  • Wysoka jakość i przystępna cena Wszechstronne funkcje umożliwiające wyświetlanie treści 4K w przystępnej cenie.
  • Magia dużego ekranu Wydobądź wszystko, co najlepsze z filmów, transmisji sportowych i gier.
  • Oglądaj po jednym filmie dziennie przez następne 7 lat2 Czas eksploatacji lampy: 5000 godzin (tryb ekonomiczny).
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.