• Zgłoś sprzęt do naprawy

Jeśli sprzęt jest wciąż na gwarancji, optymalnym rozwiązaniem jest skontaktowanie się bezpośrednio z serwisem producenta. Naszą rolą w procesie naprawy, jako sprzedawcy, jest wyłącznie pośredniczenie pomiędzy klientem a autoryzowanym serwisem. Oddając sprzęt bezpośrednio do autoryzowanego serwisu zaoszczędzisz kilka dni oczekiwania na naprawę. Jeśli jednak preferujesz kontakt z nami, lub naprawa nie będzie realizowana w ramach gwarancji, kliknij ikonę formularza kontaktowego poniżej:

Zgłoszenie serwisowe

INFORMUJEMY, ŻE DZIAŁ SERWISOWY PRZYJMUJE SPRZĘT TYLKO PO WCZEŚNIEJSZYM ZŁOŻENIU ZGŁOSZENIA SERWISOWEGO NA NASZEJ STRONIE I PRZYDZIELENIU NUMERU NAPRAWY - RMA - KTÓRY MUSI ZNAJDOWAĆ SIĘ W WIDOCZNYM MIEJSCU NA PRZESYŁCE.

 

OFERUJEMY SERWIS GWARANCYJNY

  • Pośredniczymy między klientem a serwisami autoryzowanymi
  • Służymy pomocą przy zgłoszeniach do zewnętrznych serwisów autoryzowanych
  • Na życzenie klienta udostępniamy bezpośredni kontakt do wybranego zewnętrznego serwisu autoryzowanego

 

W RAMACH SERWISU POGWARANCYJNEGO ŚWIADCZYMY NASTĘPUJĄCE USŁUGI

Ekspertyza naprawy pogwarancyjnej to szczegółowa wycena kosztów naprawy. Usługa płatna 100 zł netto. Koszt ekspertyzy wliczamy w koszty naprawy po wcześniejszej zgodzie użytkownika na naprawę. Termin realizacji do 30 dni.

Kompleksowa usługa "Od zgłoszenia do naprawy" - po zgłoszeniu usterki przez klienta w naszym Systemie Serwisowym demontujemy sprzęt wymagający naprawy, a następnie przekazujemy go do autoryzowanego serwisu producenta. Po naprawie montujemy sprzęt z powrotem u klienta. Koszt demontażu i montażu z ekspertyzą to 400 zł netto + koszt naprawy i dojazdu do klienta wyceniane indywidualnie.

 

KONSERWACJA SPRZĘTU 

Konserwacja sprzętu - to kompleksowa usługa czyszczenia projektora wraz z filtrami powietrza i  jego układem optycznym. Jest to czynność niezwykle ważna dla prawidłowego funkcjonowania projektora, która znacznie wydłuża żywotność lampy, a przy jej wymianie jest niezbędna. Konserwację zaleca się wykonywać co każde 500 godzin wyświetlone przez lampę w projektorze. Termin realizacji do 5 dni. Usługa płatna, wyceniana indywidualnie - od 250 zł netto.