• Zestaw Głośników Monitor Audio MASS 5.1

Symbol: MASS 5.1

MASS w pięciu dyskretnych monitorach i subwooferze łączy wiedzę ekspercką Monitor Audio z wyrafinowanym dizajnem. W rezultacie tych zabiegów otrzymujemy nowy poziom jakości dźwięku w muzyce, filmie i grach.

Kolor obudowy czarny
4790.00
szt.
Czas realizacji zamówienia 4 dni
Cena przesyłki 25
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Dostępność Produkt dostępny

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Zostaw telefon

Zestaw Monitor Audio MASS 5.1

MASS to łatwy do ustawienia, generujący wyjątkowy dźwięk przestrzenny system z niewielkimi kolumnami, zmieniającymi pokój w salę kinową.

Miłośnicy muzyki, filmów i gier docenią w systemie MASS łatwość w przenoszeniu się w sam środek akcji oraz obecność mnóstwa informacji o ich ulubionych nagraniach, filmach i grach. Niespotykana przezroczystość, dramaturgia i 360 stopni ekscytacji – to zupełnie nowe doświadczenie akustyczne jest już w zasięgu ręki.

Hollywood zdaje sobie sprawę z faktu, iż ścieżki dźwiękowe produkowanych tam filmów są tak samo ważne w doświadczeniu kinowym, jak obraz - a dzięki systemowi MASS możesz cieszyć się własnym przestrzennym dźwiękiem godnym kina domowego i to bez wydawania ogromnych kwot i zaburzania wystroju Twojego pokoju. Pomimo niewielkich rozmiarów system MASS jest w stanie wypełnić pokój dynamiczną prezentacją zwiększając Twój apetyt na doświadczanie największych hollywoodzkich hitów. Wysoka czystość brzmienia zbuduje odpowiednie napięcie w trakcie oglądania cichych scen, eksplozyjna dynamika i moc zrobią na Tobie wrażenie, gdy na ekranie pojawią się wybuchy, a precyzyjne obrazowanie efektów przestrzennych pozwoli Ci śledzić rozwój każdej akcji. Słowem, system MASS zapewni Ci autentyczne wrażenia żywcem wzięte z kina.

Jeśli chcesz odpowiednio zagłębić się w rozgrywkę, nie ma lepszego sposobu niż z dźwiękiem dostarczanym przez system MASS, aby wciągnąć Cię w sam środek akcji. Granie będzie zdecydowanie głębszym doświadczeniem dzięki precyzyjnemu rozmieszczeniu efektów dźwiękowych, płynnemu panoramowaniu dźwięku w polu o zakresie 360-stopni oraz, za sprawą subwoofera, potężnym. obecnym basom. Niezależnie od tego, czy w Twoich ulubionych grach pojawia się ryk tłumu, kanonada z broni palnej, czy pełna napięciem cisza upiornej, obcej planety. System MASS da Ci więcej tego, czego potrzebujesz. Doświadczaj każdego scenariusza gier, jak nigdy dotąd i wznieś się na zupełnie inny poziom grania.

image

Dostępne kolory obudowy: Midnight, mist - prosimy o informację przy zamówieniu o wybranym kolorze. 

Dane Techniczne

 

 

MASS Satellite

Budowa dwudrożna, obudowa zamknięta, zaprojektowane pod kątem szerokiego rozproszenia dźwięku i optymalnej integracji z subwooferem MASS Subwoofer

Sztywna, wzmacniana wewnętrznie obudowa

Wykończenie z materiału wykonanego specjalnie dla Monitor Audio

Kompaktowe wymiary, strojenie pod kątem punktowego źródła dźwięku Głośnik nisko-średniotonowy 89 mm z membraną Metal Matrix Polymer (MMP II).

Zaawansowane symulacje FEA optymalizujące membrany i system napędowy Kopułka wysokotonowa 19 mm z zabezpieczeniem termicznym

Możliwość montażu na podstawkach lub uchwytach ściennych (kompatybilne z uchwytami MASM)

Chowane zaciski głośnikowe

MASS Subwoofer

Kompaktowa, zamknięta obudowa z usztywnianymi ściankami z 15 mm płyty MDF i 18 mm ścianką przednią

Zaprojektowane dla Monitor Audio pokrycie z materiału

203 mm głośnik niskotonowy o długim skoku z membraną MMP II

120 W wzmacniacz pracujący w klasie D – wysoka moc i niskie straty Cyfrowa obróbka sygnału dająca perfekcyjne charakterystyki filtrów Zaawansowane układy zabezpieczające 3 tryby presetów (‘Music’, ‘Movie’, ‘Impact’) dające fantastyczną integrację z akustyką pomieszczenia

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.