• Samsung Freestyle Gen. 2

Symbol: SP-LFF3CLAXXXH

Możliwość wyświetlania treści na dowolnej powierzchni i pod wieloma kątami dzięki kompaktowej i obrotowej obudowie ze stabilizującą podstawą Automatyczne poziomowanie, automatyczne wyostrzenie oraz autokorekta efektu trapezu, które pozwalają automatycznie dopasować wyświetlany obraz do powierzchni Okrągła konstrukcja The Freestyle zapewniająca wrażenia audio 360° z głośnikiem o mocy 5 watów Połączenie z Wi-Fi oferujące możliwość korzystania ze wszystkich aplikacji streamingowych, takich jak Netflix, YouTube, Prime Video, CANAL+ dostępnych na Smart TV Tizen

Zapytaj o możliwość zamówienia!
3499.00
Czas realizacji zamówienia 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
UPS Bezpłatna dostawa 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm długości za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm długości 170
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Waga 0.7 kg
Zostaw telefon

Druga generacja Freestyle jest już dostępna

image

Przenośny projektor zapewniający nowe doświadczenia

Podaruj sobie naprawdę dużą przekątną i projekcję najnowszych hitów kinowych lub popularnych seriali nawet na suficie nad łóżkiem. Wszystko to jest możliwe dzięki przenośnemu projektorowi Freestyle firmy Samsung, który ma kompaktową i atrakcyjną konstrukcję, którą można zabrać ze sobą naprawdę wszędzie. Dodatkowo praktyczny stojak zawsze zapewnia stabilny obraz i doskonałą jakość pod każdym kątem, niezależnie od nierówności terenu.

image

Zadziwia także dźwięk.

Oprócz najwyższej jakości obrazu, Freestyle zapewnia także wysokiej jakości dźwięk. Posiada wbudowany głośnik o mocy 5 W, który wciąga Cię w scenę filmową dzięki głębokiemu dźwiękowi przestrzennemu.

image

 

Inteligentna edycja wyświetlanej treści

Koniec ze skomplikowanymi ustawieniami obrazu. Freestyle automatycznie prostuje przekrzywiony obraz i zamienia go w zwykły prostokąt za pomocą funkcji Auto Keystone. Nie musisz się też martwić nieprzyjemnym rozmyciem. Rozwiązanie Auto Focus automatycznie ustawia ostrość wszystkich wyświetlanych obrazów.

image

Naprawdę duże możliwości oglądania

Freestyle jest gotowy do wyświetlania różnych formatów i rozmiarów obrazu. Różne przekątne, od 30 do 100 cali, również nie stanowią dla niego problemu.

image

Kino w Twoim domu

Oglądaj naprawdę wideo na żywo. Freestyle może przekazywać wspaniałe kolory i ostrość dzięki zgodności ze standardami takimi jak 1080p Full HD lub PurColor i HDR.

image

Zmaksymalizuj swoje wrażenia z kina domowego.

Chcesz więcej? Kup dwa przenośne projektory i wykorzystaj innowacyjną funkcję przeplatania dwóch obrazów, aby podnieść jakość wyświetlanej treści – intensywniejsze kolory i efektowna przekątna dosłownie Cię zadziwią. Dwa projektory, intensywniejsze wrażenia.

image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.