• Projektor Optoma ML1080

Ekologiczny ultraprzenośny potrójny projektor laserowy RGB

4999.00
szt.
Czas realizacji zamówienia 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
UPS Bezpłatna dostawa 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm długości za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm długości 170
Dostępność Produkt dostępny
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Zostaw telefon

ML1080 to jak dotąd najbardziej przenośny, energooszczędny i ekologiczny projektor Optoma. Ważący zaledwie 1 kg, posiada elegancki i kompaktowy kształt, zapewnia ostre kolory, niesamowitą jasność i elastyczne funkcje konfiguracji do użytku w domu, różnych wciągających instalacjach jak i w profesjonalnych środowiskach w podróży.

Zbudowany w oparciu o najwyższej jakości technologię potrójnego laserowego źródła światła RGB i rozdzielczość Full HD 1080p, ML1080 oferuje jasność 1200 lumenów i zapewnia dokładne kolory klasy kinowej, oferując niezrównaną wydajność obrazu w porównaniu z projektorami o podobnej wielkości.

Innowacyjna technologia Time-of-Flight (ToF) zapewnia automatyczną korekcję geometryczną i ostrość, aby w jednej chwili uzyskać idealnie wyświetlany obraz. Ponadto korekcja czterech narożników sprawia, że projektor jest gotowy zaraz po uruchomieniu. Użytkownicy mogą korzystać z wygodnego portu zasilania USB-C, który umożliwia im korzystanie z przenośnych powerbank do ładowania PD 3.0¹, aby cieszyć się treściami wideo w podróży, na świeżym powietrzu, na kempingu, na wakacjach i nie tylko.

Zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju, ML1080 dłużej zachowuje jasność i nasycenie kolorów dzięki energooszczędnej technologii potrójnego lasera RGB, zapewniając do 30 000 godzin bezobsługowej pracy. Ten energooszczędny model zmniejsza również zużycie energii nawet o 58% w porównaniu z projektorami lampowymi.²

Pięknie wykonany, nowoczesny design wykorzystuje 50% materiału pochodzącego z recyklingu pokonsumenckiego (PCR), a jego 99% opakowań nadaje się do recyklingu. Kompaktowe rozmiary ML1080 zmniejszają ilość opakowań, co przekłada się na bardziej wydajną logistykę i przyczynia się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.