• Głośnik Magnat Monitor S80 ATM walnut

Symbol: Monitor S80 ATM

Głośniki podłogowe z modułem Dolby Atmos dla najlepszego dźwięku przestrzennego Oddzielne zaciski przyłączeniowe dla modułu Atmos Użyj jako głośnik hi-fi lub jako głośnik przedni w kinie domowym

Kolor obudowy czarny
1639.00
szt.
Czas realizacji zamówienia 4 dni
Cena przesyłki 25
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Dostępność Produkt dostępny
Waga 13.4 kg

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Zostaw telefon

Głośnik Magnat Monitor S80 ATM

Monitor S 80 ATM to jedno z najważniejszych rozwiązań technologicznych tej serii. To oczywiście zasługa wbudowanego w blat modułu Dolby Atmos. Ten współosiowy głośnik, opracowany specjalnie zgodnie z wytycznymi firmy Dolby, składa się ze 100 mm głośnika nisko-średniotonowego i 20 mm kopułkowego głośnika wysokotonowego. Promieniując w górę, sygnały Atmos docierają do słuchaczy poprzez odbicie na suficie. Eliminuje to potrzebę stosowania dodatkowych głośników.

 Moduły Atmos mają własne zaciski przyłączeniowe i są podłączone do odpowiednich wyjść wzmacniacza lub odbiornika. Jeśli jeszcze go nie masz, możesz najpierw użyć S 80 ATM jako klasycznego głośnika przedniego, a później po prostu zaktualizować go do Atmos z nową elektroniką. „Tradycyjna” część hi-fi S 80 zawiera dwa 170 mm głośniki niskotonowe, 110 mm głośnik średniotonowy i 28 mm kopułkowy głośnik wysokotonowy. To wystarczy dla zakresu częstotliwości od 26 do 38 000 Hz. Nawiasem mówiąc, z modułem Atmos jest to również imponujące 26 do 28 000 Hz.

 Przy wysokości 86 cm S 80 ma doskonałe wymiary, zarówno akustyczne, jak i wizualne. Dzięki obudowie w kolorze czarnym lub orzechowym istnieje odpowiednia wersja dla każdego środowiska mieszkalnego. Odgroda ma czarne wykończenie, a zdejmowana osłona przednia wykonana z tkaniny akustycznej dopełnia wyglądu.

image

Ważne cechy

  • Kolumny podłogowe, 4 drożne, kontrabas, bas refleks
  • Podwójny moduł wysokotonowy z certyfikatem Hi-Res i dwiema kopułkami fmax
  • Głośnik niskotonowy i średniotonowy z membraną ceramiczno-aluminiową + aluminiowe kosze odlewane ciśnieniowo


 Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.