• Kategorie
  • Parametry
  • Do kina domowego

Projektor Acer H6521BD rewolucjonizuje domową projekcję intensywnymi szczegółami. Dzięki rozdzielczości Full HD wyświetlany obraz będzie jeszcze bardziej szczegółowy i wyraźny, niż dotychczas.
Dostępność Dostępny
1895.00
TH534 dzięki swojej funkcjonalności znajdzie zastosowanie zarówno w kinie domowym, jak i w biurze. Poziom jasności lampy jest wystarczający, aby poradzić sobie w pomieszczeniach, których nie da się całkowicie zaciemnić. Autorskie technologie oszczędzania energii wprowadzone przez producenta pozwolą na obniżenie rachunków i wydłużenie żywotności sprzętu.
Dostępność Dostępny
1999.00
Łatwy w transporcie Linia mobilnych projektorów Optoma pozwoli wyświetlać obraz w każdym miejscu, w którym zapragniesz. Ekonomiczne w użyciu dzięki wysok...
Dostępność Dostępny
1999.00
BenQ TH683 z trybem piłka nożna, to wszystko w jednym co potrzebne, aby cieszyć się domową rozrywką. Dzięki szerokiej gamie złącz oferuje doskonały obraz wyświetlanej gry, zapewniając płynne połączenie przez wszystkie minuty trwania meczu. Tryb Football to połączenie precyzyjnego dostrojenia kolorów z cyfrowym wzbogaceniem dla ultra-realistycznych odcieni skóry i soczyście zielonej trawy. To zapewnienie niezapomnianych chwil każdego meczu wyświetlanego na dużym ekranie. Tryb ten jest dostępny dla dobrze oświetlonego otoczenia, a odpowiednio dostosowany dźwięk sprawi, że teraz usłyszysz każdy komentarz spikera!
Dostępność Dostępny
2299.00
Projektor HD29 rewolucjonizuje domową projekcję intensywnymi szczegółami niemal tak wyrazistymi, jak obraz Ultra HD. Uznany przez krytyków system przetwarzania obrazu Darbee Visual Presence w połączeniu z legendarną technologią projekcyjną firmy Optoma radykalnie poprawia jakość projekcji. Daje to czystszy, ostrzejszy, wręcz oszałamiający obraz. Idealny do filmów, gier i transmisji sportowych.
Dostępność Dostępny
2799.00
Display Technology Single 0.65” DarkChip 3 WXGA DLP® Technology by Texas Instruments
Dostępność Dostępny
3349.00
Projektor Acer V6810 Mów do mnie Ciesz się bardziej realistycznym obrazem dzięki większemu współczynnikowi kontrastu, a także gamie kolorów HDR i zgodno...
Dostępność Dostępny
3699.00
Dzięki modelowi W416 o dużej jasności możesz wyświetlać swoje prezentacje niezależnie od warunków otoczenia. Model zaprojektowany głównie z myślą o rozwiązaniach biznesowych i profesjonalnych instalacjach. Jest łatwy w podłączeniu dzięki wielu złączom. Prezentacje możesz wyświetlać bezprzewodowo używając bezprzewodowych modułów HDCast Pro (sprzedawany oddzielnie) lub dzięki USB Power by podłączyć i zasilić zewnętrze adaptery HDMI takie jak Google Chromecast.
Dostępność Dostępny
3890.00
Projektor Acer H6810 rewolucjonizuje domową projekcję intensywnymi szczegółami. Dzięki rozdzielczości UHD wyświetlany obraz będzie jeszcze bardziej szczegółowy i wyraźny, niż dotychczas.
Dostępność Dostępny
4298.00
Projektor Optoma UHD300X Prawdziwie żywy szczegół Zanurz się w świecie Ultra HD. Projektor UHD330X zapewnia najwyższą rozrywkę domową dzięki imponu...
Dostępność Dostępny
4299.00
  Display Technology Single 0.65” DarkChip 3 1080p DLP® Technology by Texas Instruments
Dostępność Dostępny
4390.00
BenQ TK800M oferuje tryb piłkarski, jak również kompatybilność z HLG i HDR10 dla najnowszych standardów wideo.
Dostępność Dostępny
4899.00