• Wzmacniacz Audiolab 9000CDT

Audiolab 9000CDT wykorzystuje bardzo precyzyjny system optyczny z elektronicznym buforem danych do dokładnego i bezproblemowego odczytywania płyt CD. Cyfrowy bufor odczytu z wyprzedzeniem zmniejsza liczbę błędów odczytu płyt, pomagając transportowi 9000CDT odtwarzać porysowane i uszkodzone płyty CD, które mogą być nieczytelne przy użyciu konwencjonalnych mechanizmów.

5499.00
szt.
Czas realizacji zamówienia 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
UPS Bezpłatna dostawa 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm długości za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm długości 170
Dostępność Produkt dostępny
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Zostaw telefon

image

Nowa seria 9000 firmy Audiolab reprezentuje nowy standard domowego audio dla koneserów. Ponieważ płyty CD wciąż są dla wielu audiofilów głównym nośnikiem, 9000CDT to oferta premium, która zapewnia cyfrowe odtwarzanie muzyki dorównujące bestii, jaką jest Audiolab 9000A. 9000CDT to dedykowany transport CD, który zawiera wysokiej klasy mechanizm opracowany w celu spełnienia branżowych wzorców ustalonych przez filozofię wydajności Audiolab. Audiolab 9000CDT wykorzystuje bardzo precyzyjny system optyczny z elektronicznym buforem danych do dokładnego i bezproblemowego odczytywania płyt CD. Cyfrowy bufor odczytu z wyprzedzeniem zmniejsza liczbę błędów odczytu płyt, pomagając transportowi 9000CDT odtwarzać porysowane i uszkodzone płyty CD, które mogą być nieczytelne przy użyciu konwencjonalnych mechanizmów.

Aby mieć pewność, że sygnał w bezbłędnej postaci dociera do towarzyszącego przetwornika cyfrowo-analogowego, koncentryczne wyjście 9000CDT jest zasilane z różnicowego sterownika liniowego. Zegar główny jest kontrolowany przez oscylator kwarcowy o wysokiej dokładności, dzięki czemu wyjście cyfrowe zarówno z gniazd koncentrycznych, jak i optycznych wykazuje znikomo niski poziom jittera (zniekształceń cyfrowych). Szuflada o niskim współczynniku tarcia, solidna aluminiowa podstawa i obudowa 9000CDT działają w celu wyeliminowania wibracji, których doświadcza mechanika silnika o dużej prędkości obrotowej. Ponadto transport montowany jest we własnej, ekranowanej elektromagnetycznie obudowie, z dedykowanym zasilaczem. Wszystko to przyczynia się do wzorowej "ekstrakcji" sygnału cyfrowego, podczas gdy sprawdzona redukcja rezonansu dodatkowo poprawia wydajność.

image

Pliki cyfrowe w dowolnym formacie

Oprócz wiodącej w swojej klasie konstrukcji do odtwarzania płyt CD, 9000CDT oferuje również zgodność z cyfrowymi plikami muzycznymi za pośrednictwem dedykowanego złącza USB "Typ A", znajdującego się z tyłu urządzenia. Obsługuje wszystkie znaczące formaty audio o wysokiej rozdzielczości i bezstratne, w tym WAV, AAC i WMA, a także skompresowane, starsze formaty MP3. Wyposażony w 4.3-calowy ekran IPS LCD ze szczegółowym, ale prostym w obsłudze graficznym interfejsem użytkownika, 9000CDT oferuje żywe przedstawienie informacji, w tym ustawień systemowych, formatu, folderu, szczegółów utworów i innych danych.

Specyfikacja techniczna

- Typ urządzenia: Transport CD i odtwarzacz USB HDD
- Format audio urządzenia pamięci masowej USB: Zgodność z plikami MP3, WMA, AAC, WAV
- System plików urządzenia pamięci masowej USB: Zgodność z urządzeniami FAT12, FAT16 i FAT32
- Amplituda wyjścia cyfrowego: 500 +/-50mVpp
- Impedancja wyjściowa: 75 Ohm
- Całkowite zniekształcenie harmoniczne (THD): < 0,002%
- Częstotliwość próbkowania: 44.1 kHz (pliki 48 kHz mogą być odtwarzane przez 9000CDT ale zostaną resamplowane do 44.1 kHz)
- Cyfrowy interfejs wyjściowy: 1 x koncentryczny, 1 x optyczny
- Pobór mocy w trybie czuwania: < 0.5 W
- Wymagania dotyczące zasilania (w zależności od regionu): 220-240V ~ 50/60Hz
- Waga (netto): 5.74 kg
- Wymiary (szer. x gł. x wys.): 444 x 322 x 89 mm
- Wykończenia: Czarny/Srebrny

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.