• Wzmacniacz Audiolab 7000N Play

7000N Play został wyposażony w technologię DTS Play-Fi, która jest idealnym rozwiązaniem do obsługi multi-room. Możesz strumieniować audio z dowolnego urządzenia: telefonu, tableta, komputera, czy dysku sieciowego. Producent zapewnia dostęp do Spotify, Tidala, HD Tracks, Deezera, Amazon Music, Napstera, KKBox, Siurius XM i jeszcze więcej. Aby zadowolić użytkowników Apple, najnowsza generacja Audiolab 7000N obsługuje AirPlay2 oraz Apple Music.

3199.00
szt.
Czas realizacji zamówienia 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
UPS Bezpłatna dostawa 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm długości za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm długości 170
Dostępność Produkt dostępny
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Zostaw telefon

image

Niedrogi, skuteczny i zapewniający przodującą w klasie jakość dźwięku, 6000N Play firmy Audiolab zdobył wiele nagród od czasu pojawienia się w 2019 roku jako niedrogi sposób strumieniowania sieciowego do każdego systemu audio. Po czterech latach Audiolab wprowadza na rynek kolejny sieciowy odtwarzacz, opierając się na 6000N Play, ale z szeregiem ulepszeń, jednocześnie nieznacznie podnosząc cenę. Nowy 7000N Play oferuje znaczący krok naprzód w stosunku do swojego wciąż lubianego poprzednika.

W podobny sposób łączy dźwiękowy styl firmy Audiolab z wszechstronnością bezprzewodowej platformy audio DTS Play-Fi. Jest ona prosta w konfiguracji i obsłudze, a także zawiera najnowszy moduł Play-Fi. Użytkownicy mogą przesyłać muzykę z dowolnego źródła podłączonego do sieci domowej - smartfonów, tabletów, komputerów PC i Mac, a także dysków NAS i serwerów muzycznych - wykorzystując dwupasmową, dwuantenową kartę Wi-Fi. Urządzenie łączy się również bezprzewodowo z innymi urządzeniami wyposażonymi w funkcję Play-Fi, umożliwiając w pełni zsynchronizowaną konfigurację multiroom.

Po podłączeniu odtwarzacza 7000N Play do routera za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub kabla Ethernet można przesyłać strumieniowo na trzy sposoby. Pierwszy z nich to aplikacja Play-Fi, która daje dostęp do różnych usług strumieniowania online, w tym Tidal, Spotify, Amazon Music, Qobuz i Deezer, a także do tysięcy internetowych stacji radiowych.

Kolorowy wyświetlacz, AirPlay 2 i podcastów, a także streaming treści przechowywanych na lokalnych urządzeniach zgodnych z DLNA. Drugi to Spotify Connect, który umożliwia streaming bezpośrednio do 7000N Play przy użyciu aplikacji Spotify, a nie aplikacji Play-Fi. I trzeci to AirPlay 2, który daje dostęp do Apple Music i innych platform streamingowych, gdy jako źródło/urządzenie sterujące używany jest iPhone, iPad, Mac lub Apple TV.

image

W modelu 7000N Play zastosowano wysokiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC), zastępując układ ES9018K2M z modelu 6000N Play układem nowej generacji ES9038Q2M - stosowanym między innymi w nowym wzmacniaczu zintegrowanym 7000A firmy Audiolab. Towarzyszy mu autorski układ, zapewniający ultra niski poziom szumów i wysoki zakres dynamiczny. Zastosowanie wbudowanego przetwornika DAC sprawia, że 7000N Play może być używany z każdym systemem audio - wystarczy podłączyć analogowe wyjście stereo RCA do zwykłego wzmacniacza zintegrowanego lub przedwzmacniacza, albo do pary głośników aktywnych. Alternatywnie, można podłączyć sygnał cyfrowy do zewnętrznego przetwornika cyfrowo-analogowego lub wzmacniacza z wejściami cyfrowymi, takiego jak nowy Audiolab 7000A. Naturalnie, 7000A jest idealnym partnerem dla 7000N Play; kiedy te dwa komponenty są połączone cyfrowo, kabel optyczny lub koaksjalny jest używany do przesyłania sygnału audio, podczas gdy dołączony kabel sterujący USB umożliwia regulację głośności 7000A za pomocą aplikacji Play-Fi.

Budowa wewnętrzna czerpie również inspirację z nowego transportu CD Audiolab 7000CDT, zawierając ten sam wyiizolowany zasilacz z wysokowydajnym, niskoszumowym transformatorem toroidalnym, aby utrzymać optymalną czystość sygnału - wszystko to przyczynia się do doskonałych osiągów dźwiękowych 7000N Play.

Niewiele streamerów sieciowych w okolicach ceny 7000N Play zawiera kolorowy wyświetlacz - lub w ogóle jakikolwiek wyświetlacz - ale nowy streamer Audiolab'a posiada ten sam 2,8-calowy wyświetlacz IPS LCD i atrakcyjny GUI, jak inne komponenty serii 7000. Pokazuje on szereg informacji, w tym aktualnie podłączoną usługę strumieniową, szczegóły utworu oraz format/częstotliwość próbkowania, a także zapewnia dostęp do takich funkcji, jak kontrola balansu, ustawienia auto-standby oraz ustawienia głośności.

Menu ekranowe ułatwia również wybór filtrów cyfrowych - tych samych pięciu ustawień, które zapewnia wzmacniacz zintegrowany 7000A. Otrzymujemy dzięki temu możliwość dostosowania brzmienia do gustu użytkownika. Wyświetlacz można nawet ustawić tak, aby pokazywał miernik VU w formie "analogowej" lub "cyfrowej", prezentując w czasie rzeczywistym poziomy sygnału dla lewego i prawego kanału. Graficzny interfejs użytkownika można obsługiwać za pomocą dołączonego pilota lub sześciu przycisków znajdujących się po prawej stronie wyświetlacza.

image

DTS Play-Fi to sterowana aplikacją platforma umożliwiająca uzyskanie wysokiej jakości bezprzewodowego dźwięku w całym domu, zdolna do przesyłania muzyki w wysokiej rozdzielczości do 24 bitów/192 kHz i obsługiwana przez większą liczbę uznanych marek audio niż jakakolwiek inna platforma bezprzewodowa. Aplikacja Play-Fi (dostępna dla urządzeń z systemem iOS, Android i Kindle Fire, komputerów PC z systemem Windows oraz smartwatchów Apple i Android) to intuicyjna brama do bogactwa usług muzycznych, w tym Spotify, Tidal, Amazon Music, Deezer, Qobuz, HDtracks, TuneIn, iHeartRadio i SiriusXM. Jest ona również zdolna do obsługi biblioteki strumieniowej przechowywanej na dowolnym dysku NAS zgodnym z DLNA lub serwerze multimedialnym w tej samej sieci domowej. Play-Fi obsługuje wiele formatów plików, w tym MP3, MP4A, AAC, FLAC, WAV i AIFF.

W aplikacji otrzymujemy dostęp do dwóch trybów słuchania muzyki. Krytyczny tryb odsłuchu zapewnia optymalną jakość dźwięku podczas streamingu do pojedynczego urządzenia, takiego jak 7000N Play, obsługując sygnał PCM do 24 bitów /192 kHz za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub kabla Ethernet bez zmian w sygnale. W drugim trybie priorytetem jest przepustowość, ponieważ dźwięk jest ograniczany do 16 bitów/48 kHz - w jakości CD - co umożliwia bezproblemową, jednoczesną transmisję strumieniową do nawet 32 urządzeń audio zgodnych z technologią Play-Fi w różnych strefach. Pozwala to na to, by muzyka towarzyszyła nam w każdym miejscu naszego mieszkania.

Funkcja Play-Fi jest obecnie zintegrowana także z telewizorami, w tym z nowymi modelami firmy Philips, dzięki czemu mogą one przesyłać dźwięk bez opóźnień przez sieć Wi-Fi do urządzeń takich jak 7000N Play. Zapewnia to dźwięk idealnie zsynchronizowany z akcją na ekranie, bez konieczności używania kabli. Inne funkcje to m.in. współpraca z Alexą, która umożliwia sterowanie głosowe w przypadku połączenia zgodnych urządzeń, w tym 7000N Play, z dowolnym urządzeniem wyposażonym w technologię Amazon Alexa.

Dzięki automatycznym aktualizacjom aplikacja Play-Fi jest stale rozwijana. Ważne ostatnie ulepszenia, takie jak odtwarzanie bez przerw i funkcja "transferu", która umożliwia przesyłanie strumieniowe bez konieczności utrzymywania urządzenia sterującego w sieci Wi-Fi, są w pełni zgodne z urządzeniem 7000N Play. Z racji, że nowy streamer Audiolaba zawiera najnowszy moduł Play-Fi, można być pewnym, że funkcjonalności w przyszłości pojawi się jeszcze więcej.

Specyfikacja techniczna

- Amplituda wyjścia cyfrowego: 500 +/- 50mVpp
- Impedancja wyjściowa: 75 Ohm
- Pasmo przenoszenia: -0.01dB (20Hz-20kHz, ref.1kHz)
- Maks. częstotliwość próbkowania: 192 kHz / 24 bity
- Wyjścia cyfrowe: 1 x koncentryczne, 1 x optyczne, 1 x wyjście liniowe RCA
- Zmienne napięcie wyjściowe: 0 - 2.1V
- Konwersja cyfrowo-analogowa: ES9038Q2M
- Pasmo przenoszenia: +/-0.5dB (20Hz-20kHz, ref.1kHz)
- Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD): <0.0005% (1kHz @2.1Vrms)
- Maks. częstotliwość próbkowania: 192kHz / 24-bit
- Stosunek sygnału do szumu (S/N): >115 dB (ważony-A)
- Impedancja wyjściowa: 100 Ohm
- Pobór mocy w trybie czuwania: < 0.5 W
- Wymiary (szer. x gł. x wys.): 444 x 340 x 78 mm
- Waga (netto): 5 kg
- Wykończenia: Czarny/Srebrny

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.