• Napęd optyczny Zappiti Drive 4K HDR

Symbol: Drive 4K HDR

Ten opcjonalny napęd optyczny dla Zappiti NAS RIP Audio Video Edition to najprostsze rozwiązanie, jeśli chcesz wykonać kopie zapasowe swoich filmów z płyt Blu-ray w formacie 4K UHD.

Kolor obudowy biały
Zapytaj o możliwość zamówienia!
1490.00
Czas realizacji zamówienia
Cena przesyłki 25
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Waga 1.2 kg
Zostaw telefon

Napęd optyczny Zappiti Drive 4K HDR

Za sprawą wysokiej klasy programowego dekodera video oraz dedykowanego sterownika ten opcjonalny transport płyt przeznaczony do współpracy z Zappiti NAS RIP Audio Video Edition jest najprostszym rozwiązaniem służącym do zapisywania kopii Twoich filmów Blu-ray w formacie 4K UHD. Zappiti Drive 4K HDR umożliwia dekodowanie i kopiowanie filmów Blu-ray w formacie 4K UHD.

Po włożeniu płyty do napędu Zappiti Drive 4K HDR podłączonego do Twojego Zappiti NAS RIP Audio Video Edition, film Blu-ray 4K UHD zostanie automatycznie zapisany na dysku i dzięki temu dostępny dla wszystkich odtwarzaczy multimedialnych Zappiti pracujących w Twoim mieszkaniu lub domu. W połączeniu z Zappiti Drive 4K HDR, Twój Zappiti NAS RIP Audio Video staje się pierwszym na świecie gotowym rozwiązaniem do tworzenia kopii zapasowych filmów w formacie UHD.

image

Zappiti Drive 4K HDR jest kompatybilny z następującymi nośnikami:

  • 4K Ultra HD Blu-ray (filmy)
  • 3D Blu-ray (filmy)
  • 2D Blu-ray (filmy)
  • DVD (filmy)
  • CD (muzyka)


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.