• AMPLITUNER O MOCY 200W Cambridge Audio CXR200

Out of Stock
8990.00
Enter your email
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
Availability Na zamówienie
Leave your phone

CXR200

AMPLITUNER O MOCY 200W

CXR200 to kompletne centrum kina domowego. Przy jego tworzeniu wykorzystaliśmy całe nasze ogromne doświadczenie z zakresu systemów hi-fi by Wasz system kina domowego oferował Wam wyjątkowe, niepowtarzalne i wciągające doświadczenie. Przy projektowaniu uwzględniliśmy także fakt, że w dzisiejsze erze cyfrowego audio nasze urządzenie powinno zaspokajać także i te potrzeby, w związku z czym wyposażyliśmy nasz nowy amplituner w wielokrotnie nagradzany moduł Audio StreamMagic, ten sam który pracuje w streamerze CXN. Kupując CXR200 stajecie się właścicielem znakomitego wzmacniacza stereofonicznego, doskonałego amplitunera, ale także wybornego streamera – a wszystko mieści się w jednej obudowie.

CXR200CXR200CXR200CXR200
imageimageimageimage
CAMBRIDGE SOUND

Tworząc CXR mieliśmy to samo założenie co przy każdym urządzeniu z linii hi-fi – chcieliśmy osiągnąć doskonałe brzmienie. Stopień wzmacniający CRX200 pracuje w klasie AB dzięki czemu poziom szumów i zakłóceń jest wyjątkowo niski przy mocy 200W w trybie stereo i 120W gdy do urządzenie wysterowuje wszystkie siedem kanałów. Zasilanie oparte jest o audiofilski transformator toroidalny wsparty sporym radiatorem, dzięki któremu nasz amplituner dostarcza gładki, precyzyjny dźwięk. CXR120 sprawi, że nie będziesz potrzebować dwóch osobnych systemów do stereofonicznej muzyki i do wielokanałowego kina domowego. 200Tka oferuje równie potężne, energetyczne, ale i wyrafinowane brzmienie zarówno przy odsłuchu muzyki jak i w trakcie oglądania filmów.

DOSKONAŁY OBRAZ

Nasz topowy amplituner to nie tylko fantastyczny dźwięk, ale i obraz o niezrównanej jakości. Wyposażony jest w złącza HDMI w standardzie 2.0 (za wyjątkiem wejść MHL – te pracują w standardzie 1.4), oraz obsługujące standardy 4K i 3D. CXR200 potrafi także skalować obraz w rozdzielczości 1080p do formatu 4K. Obsługa technologii Deep Colour sprawia, że zawsze zobaczysz obraz najwyższej jakości o niezwykle żywych kolorach.

KRÓL POŚRÓD STREAMERÓW

Zdajemy sobie sprawę, że użytkownicy przechowują swoją muzykę w wielu różnych miejscach i formatach oraz używają mnogich serwisów streamujących muzykę. By nasz amplituner mógł spełnić oczekiwania każdego z nich wyposażyliśmy go w naszą własną platformę StreamMagic umożliwiającą streamowanie muzyki z NASów i serwerów UPnP, Spotify Connect, tysięcy radiowych stacji internetowych, a także odtwarzanie niemal każdego formatu pliku muzycznego począwszy od MP3 aż po pliki wysokiej gęstości, poprzez domową sieć LAN, z dysków USB, czy przez sieć bezprzewodową Wi-Fi, za każdym razem oferując wyjątkowe brzmienie. Nasza darmowa aplikacja Cambridge Connect na urządzenia z Androidem lub iOS to zupełnie nowa jakość, nowe doświadczenie dla użytkownika. Obsługa jest intuicyjna, a aplikacja pozwala wybierać ustawienia, a także przeglądać albumy czy tworzyć playlisty korzystając z wszystkich bibliotek plików muzycznych jakie masz do dyspozycji. Za pomocą aplikacji możesz także włączać i wyłączać CXR200, wybrać aktywne źródło bądź ustawić pożądaną głośność odtwarzania.

KOMPLET POTRZEBNYCH ZŁĄCZY

Niezależnie od tego z jakich urządzeń korzystać jesteśmy pewni, że będziesz mógł je podłączyć do naszego amplitunera CXR200. Osiem wejść HDMI powinno wystarczyć by podłączyć wszystkie urządzenia video, zwłaszcza że dwa z nich, umieszczone na froncie, to porty obsługujące MHL, co umożliwia wyświetlanie zawartości z smartfona na dużym ekranie. Na froncie amplitunera umieszczono także port USB oraz wejście aux-in do podłączania przenośnych odtwarzaczy. Urządzenie wyposażyliśmy także w wejścia cyfrowe – dwa koaksjalne i cztery optyczne. Po dodaniu odbiornika bluetooth, BT100, dodatkowo będzie można parować amplituner z każdym urządzeniem wyposażonym w nadajnik BT i odtwarzać zawartość z niego wykorzystując technologię aptX. Zadbaliśmy także o użytkowników urządzeń analogowych oferując cztery wejścia liniowe, jedno wyjście do nagrywania, oraz wejścia w układzie 7.1 do zastosowań wielokanałowych. Amplituner obsługuje nawet format Direct Stream Digital (DSD), co umożliwia odtwarzanie płyt Super Audio CD z wieloformatowych odtwarzaczy. Lista możliwości jest naprawdę długa, a ujmując rzecz krócej – możesz korzystać z dowolnego źródła by słuchać muzyki bądź oglądać filmy!
image

ROZRYWKA W DRUGIEJ STREFIE

Amplituner CXR200 został wyposażony w dwa wyjścia HDMI. Dzięki temu możliwe jest wysyłanie sygnału do dwóch wyświetlaczy (telewizorów, czy projektorów) jednocześnie. To idealne rozwiązanie jest posiadasz drugi telewizor w innym pokoju, bądź oprócz telewizora używanego na co dzień, masz także projektor do wyświetlania filmów. CXR200 może także obsługiwać niezależną drugą strefę (Zone 2), a do drugiego wyjścia HDMI wysyłającego sygnał do innego pokoju, można przypisać inne źródło niż do głównego wyświetlacza. Możesz także skorzystać z alternatywnych wyjść głośniowych dla strefy 2, bądź wyjść RCA pre-out, by w Strefie 2 słuchać wybranego źródła muzycznego. Strefą 2 można sterować za pomocą głównego pilota amplitunera bądź aplikacji Cambridge Connect. Więcej informacji na temat funkcjonalności Strefy 2 znajdziesz pod linkiem TU.

UNIWERSALNOŚĆ KONFIGURACJI

200tka może pracować w jednym z kilku trybów. Umożliwia ona także przetwarzanie górnych kanałów efektowych, stąd gdy używana jest konfiguracja 5.1, nieużywane kanały – 6 i 7 – mogą zostać wykorzystane do podłączenia kanałów efektowych umieszczonych pod sufitem. Amplituner jest także przystosowany do pracy w konfiguracji 7.1 bądź nawet 7.2 dzięki dwóm wyjściom na subwoofer. Wyjścia nr 6 i 7 można wykorzystać do bi-ampingu kanałów frontowych bądź by wysłać sygnał audio do drugiej strefy.
There is currently no comments or ratings for this product.