• Kategorie
  • Parametry
  • Ultra mobilne

Projektor Acer C120 wyświetla obraz w rozdzielczości optycznej 854 x 480 pikseli. Jest to lekki projektor stanowiący idealne rozwiązanie dla osób szukających mobilności. Dzięki zastosowaniu diody LED projektor charakteryzuje bardzo duża żywotność oraz cicha praca. Mimo tego iż projektor ma wymiary smartfona i jest lekki, wyświetla obraz o bardzo dobrej jakości. Współczynnik kontrastu 1000:1 jest zadziwiająco duży, jak na tak miniaturowe urządzenie, i pozwala na uzyskanie wyraźnego obrazu o żywych kolorach. Projektor C120 jest wyposażony w technologię DLP oraz lampę RGB LED, która znacznie podwyższa jakość obrazu. W porównaniu z tradycyjnymi lampami, technologia LED ma kilka istotnych zalet.
Na zamówienie - czas realizacji 2-4 dni
1090.00
Dziel się swoimi pomysłami, gdziekolwiek jesteś, za pomocą przenośnego projektora LED C205 firmy Acer. Omawiaj koncepcje, pokazuj filmy na dużym ekranie i motywuj innych podczas podróży — nie potrzebujesz do tego komputera! Wszystkie środki wyrazu masz po prostu w kieszeni.
Na zamówienie - czas realizacji 2-4 dni
1346.00
Zaprezentuj swoje pomysły w dowolnym miejscu i czasie. Twoja prezentacja mieści się teraz w kieszeni, a nawet na dłoni! Niezależny od komputera projektor Acer k137i może odtwarzać materiały bezpośrednio z podłączonego nośnika USB lub karty micro SD. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać go również poprzez klasyczne złącze HDMI. W przypadku niektórych modeli podłączenie i rozpoczęcie prezentacji trwa kilka sekund dzięki sygnałowi automatycznego wykrywania i zgodności z popularnymi oprogramowaniami do prezentacji.
Na zamówienie - czas realizacji 2-4 dni
2449.00
Acer K138ST jest ciekawym, mobilnym projektorem, którego podstawową zaletą jest krótka ogniskowa i obecność czujnika oświetlenia zastanego. Projektor potrafi wyświetlać obrazy o przekątnej do 100 cali z odległości 1,7 metra od powierzchni, co możliwe jest dzięki krótkoogniskowemu obiektywowi (short-throw). Urządzenie jest mniejsze od kartki A4, waży zaledwie 0,75 kg i oferuje obsługę technologii Acer LumiSense+ poprzez integrację z wbudowanym czujnikiem oświetlenia otoczenia, pozwalającym na optymalizację jasności obrazu i nasycenia kolorów na podstawie aktualnie panujących warunków. Dodatkiem w K138ST są łączność audio przez Bluetooth, umożliwiająca transmisję dźwięku do pobliskiego głośnika czy kina domowego.
Na zamówienie - czas realizacji 2-4 dni
2459.00
  Ultra Short Throw Projection The LG Ultra Short Throw projector delivers vivid imagery within an exceptionally short distance of the projection surface. Se...
Na zamówienie - czas realizacji 2-4 dni
3886.00
Projektor PF1500G zapewnia doskonały obraz dzięki rozdzielczości FHD (1080p) i jasności 1400 lumenów ANSI. Oferuje również bezprzewodową łączność oraz przesyłanie dźwięku za pomocą Bluetooth. Technologia Triple XD Engine, stosowana w telewizorach LG od pół wieku, dostosowuje wyświetlany obraz, aby zapewnić jego jak największą naturalność. Aby wyświetlić film czy prezentację, wystarczy podłączyć urządzenie USB, aby odtworzyć filmy, zdjęcia, muzykę oraz pliki programów PowerPoint, Excel i Word.
Na zamówienie - czas realizacji 2-4 dni
3109.00
Projektor LG PH550G to mobilne urządzenie, które zawsze będziesz mieć pod ręką. Kompaktowe wymiary sprawiają, że z łatwością zmieścisz go w torbie czy plecaku. Wbudowana bateria pozwalająca na 2,5 godziny projekcji pozwoli stworzyć kino w dowolnym miejscu - tam, gdzie chcesz. Urządzenie bazuje na DLP - technologii wyświetlania, która zapewnia wysoki kontrast oraz głębokie czernie z dobrze widocznymi szczegółami w ciemnych partiach obrazu. Duża rozdzielczość pozwoli cieszyć się obrazem w jakości HD. Dzięki projektorowi możesz uzyskać obraz w rozmiarze do 100 cali. W ten sposób zwiększysz przyjemność oglądania filmów lub zapewnisz lepszą widoczność prezentacji nawet w dużym pomieszczeniu. Projektor LG PH550G daje możliwość oglądania obrazów w technologii 3D. Nie musisz kupować dodatkowego oprogramowania, a pliki z nośników USB odtworzysz bezpośrednio. Podłącz okulary 3D i delektuj się realistycznym obrazem na dużym ekranie. Wielkie emocje gwarantowane!
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1888.00
Zawsze żywe barwy -wielozadaniowa doskonałość LED Nowy projektor LED PW1500 zapewnia jasność na poziomie 1500 lumenów oraz możliwość bezprz...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
2379.00
Ultra-slim portable LED Projector “PC-free” viewing - Built in media player and office viewer 6W Stereo audio with SRS WOW HD audio processing Option...
Na zamówienie - czas realizacji 24h
3574.00
ML750e to niezwykle kompaktowy projektor stworzony w technologii LED, zapewniającej wielokrotnie dłuższy czas działania lampy w porównaniu z modelami tradycyjnymi. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom model ten jest niezwykle lekki - waży jedyne 400 gram. W porównaniu ze swoim poprzednikiem posiada jeszcze większy kontrast i wyraźniejszą projekcję.
Na zamówienie - czas realizacji 24h
2199.00
Projektor ten idealnie pasuje do notebooka lub urządzenia mobilnego. W304M zapewnia jasny i żywy obraz prezentacji, filmów odtwarzanych w pracy lub poza nią. Ważąc jedynie 1,4 kg, idealne nadaje się do transportu - jego wielkość jest niewiele większa od Twojej dłoni. Dzięki wysokiej w tej klasie urządzeń jasności, pozwala na wyświetlanie jasnego, przejrzystego obrazu prezentacji nawet za dnia. Mały rozmiar nie oznacza kompromisu jeśli chodzi o parametry. W304M oferuje wbudowany głośnik, złącze HDMI, technologię Full 3D. Jest również wyposażony w wygodną torbę do łatwego transportu.
Na zamówienie - czas realizacji 2-4 dni
3790.00