• Kategorie
  • Parametry
  • Prezentacyjne

Ricoh PJ X2340 to wielozadaniowy projektor do sal spotkań i sal lekcyjnych, doskonale wyświetlający obrazy o dużym stopniu szczegółowości, takie jak np. arkusze programu Excel. Oferuje jasny, wyraźny obraz i jest wygodny w przenoszeniu, dzięki niewielkiej wadze wynoszącej 2,4 kg. To więcej niż tylko niezawodny projektor za rozsądne pieniądze. Ekologiczny tryb pracy pozwala wybrać 3 różne ustawienia oszczędzania energii, co pozwala obniżyć jej zużycie. Ricoh PJ X2340 oferuje szeroką gamę interfejsów, które obejmują głośniki, wejście/wyjście audio i dwa porty VGA. Projektor ten stanowi znaczący krok naprzód w stosunku do swojego poprzednika - odległość projekcyjna wynosi od 1,2 m do 13,1 metra.
1499.00
1590.00
Popraw jakość Twoich prezentacji i pokazów dzięki projektorom Ricoh z nowej serii. Znakomita projekcja o natężeniu światła do 4000 lm wspierana jest przez wysoce specjalistyczny 10-watowy głośnik, który zapewnia najwyższą jakość zdjęć i wysokiej jakości odbiór Twoich prezentacji. Ten wydajny a zarazem lekki projektor (waga tylko 3,2kg) pozwala na instalację pod sufitem i na biurku.
3599.00
Projektor krótkoogniskowy to idealne urządzenie do nowoczesnego biura, gdzie przestrzeń do prezentacji może być ograniczona. Model Ricoh PJ WX4241N wyświetla panoramiczny obraz z zaledwie 61 centymetrów od ekranu, a dzięki konstrukcji charakteryzującej się wbudowanym z przodu wentylatorem i portami wejściowymi, uczestnicy spotkania nie będą narażeni na podmuch ciepłego powietrza i widok przewodów projektora. Krótkoogniskowa projekcja redukuje odblask światła i eliminuje przeszkody, które mogą zasłaniać wyświetlany obraz. Zaawansowane funkcje, takie jak łączność Wi-Fi ułatwią połączenie z siecią.
4369.00
Popraw jakość Twoich prezentacji i pokazów dzięki projektorom RICOH PJ X5371N. Znakomita projekcja o natężeniu światła 5000 lm, która dodatkowo wspierana jest prze...
6159.00
Wyświetlaj bez problemu prezentacje w wysokiej rozdzielczości o dowolnej porze dnia dzięki jasnemu projektorowi W344. Zaprojektowany z myślą o salach konferencyjnych i klasach lekcyjnych, ten mały projektor szczyci się wysoką jasnością, długą żywotnością lampy i energooszczędnymi funkcjami, obniżając tym samym ogólny koszt posiadania. Łatwa konfiguracja wstępna dzięki dwóm wejściom HDMI, MHL, zasilaniu USB i wbudowanemu głośnikowi. Idealny do podłączania adapterów HDMI takich jak Google Chromecast lub Optoma HDCast Pro (sprzedawany osobno), jak również laptopa, komputera stacjonarnego lub odtwarzacza Blu-ray w celu przejrzystej projekcji obrazu z dźwiękiem.
2049.00